ROZKŁAD JAZDY - Przejazd autostradą A4

Gorlice - Kraków

L.p. Nazwa przystanku V, E, n
1. Gorlice GDA, ul. Bardiowska 07:00
2. MOSZCZENICA Skrzyżowanie 07:12
3. ŁUŻNA UG 07:18
4. SIEDLISKA Skrzyżowanie 07:25
5. SĘDZISZOWA 07:28
6. CIĘŻKOWICE Stadion 07:35
7. ZAKLICZYN Rynek 07:55
8. KRAKÓW – Prokocim Szpital d/w 09:10
9. KRAKÓW – Rondo Matecznego d/w 09:17
10. KRAKÓW – Most Grunwaldzki d/w 09:19
11. KRAKÓW – Jubilat d/w 09:21
12. KRAKÓW – CRACOVIA d/w 09:23
13. KRAKÓW – AGH d/w 09:25
14. KRAKÓW – Plac Inwalidów d/w 09:27
15. KRAKÓW – Nowy Kleparz d/w 09:30
16. KRAKÓW – RDA ul. Bosacka 09:35

Kraków - Gorlice

L.p. Nazwa przystanku V, E, n
1. KRAKÓW – RDA ul. Bosacka 12:30
2. KRAKÓW – Nowy Kleparz -
3. KRAKÓW – Plac Inwalidów -
4. KRAKÓW – AGH -
5. KRAKÓW – CRACOVIA -
6. KRAKÓW – Jubilat -
7. KRAKÓW – Most Grunwaldzki -
8. KRAKÓW – Rondo Matecznego -
9. KRAKÓW – Prokocim Szpital 12:55
10. ZAKLICZYN Rynek d/w 14:10
11. CIĘŻKOWICE Stadion d/w 14:30
12. SĘDZISZOWA d/w 14:40
13. SIEDLISKA Skrzyżowanie d/w 14:45
14. ŁUŻNA UG d/w 14:50
15. MOSZCZENICA Skrzyżowanie d/w 14:55
16. GORLICE ul. Stróżowska d/w 15:05
16. GORLICE ul. Bardiowska 15:10

Legenda:


Liczba pojazdów niezbędnych do wykonywania codziennych przewozów, zgodnie z rozkładem jazdy - 1 autobus, liczba miejsc - 50

Pobierz

Rozkład w pliku pdf

Firma DARTUR działa na rynku przewozów pasażerskich od 2002 roku. Posiadamy aktualne zezwolenia, licencje i certyfikaty, niezbędne do wykonywania usług przewozowych osób na terenie Kraju i Europy.

SPRZEDAŻ BILETÓW

ZA BILETY
ZAPŁACISZ W SYSTEMIE